#no_gepatyt «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит»
amcternopil
15 грудня 2010р. об 11.00 годині у приміщенні Тернопільської обласної адміністрації, кім. 824, вул. Грушевського 8 відбудеться спільна, із Головним управлінням охорони здоров’я ТОДА, прес-конференція із презентацією проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит».

Керівник проекту Володимир Ханас обґрунтує актуальність впровадження проекту та розкриє його мету та суть, проблематику та сфери діяльності.

У прес-конференції візьмуть участь представники Головного управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА, медики, депутати Тернопільської обласної ради, зацікавлені особи.


Захід відбудеться у рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит» програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Зобов'язати українських політиків використовувати соціальні мережі
amcternopil
Originally posted by lesyaorobets at Зобов'язати українських політиків використовувати соціальні мережі
Дякую Марії за інтерв'ю та нестандартні запитання (особливо ті, що стосувалися інтернет-активності). До речі, з журналісткою "Фрази" ми розпочали комунікацію саме через Facebook.

Возможно, инициировать среди украинских политиков активное пользование социальными сетями?


Не уверена, что это можно инициировать. Лучше не насиловать политика, который не стремится к контакту с гражданами. По крайней мере, ничего хорошего из этого не выйдет. Лучше уж умело пользоваться механизмами, которым нардеп традиционно отгораживается от граждан: пресс-службы, общественные приемные. Или искать других депутатов, более адаптированных к мобильной связи.
... 

Леся Юрьевна, Вы активно пользуетесь социальными сетями, с помощью которых обращаете внимание общественности на те или иные проблемы в Украине, а также несколько раз участвовали в различных медиа-конференциях. Скажите, пожалуйста, это продуманный план или Ваша собственная инициатива?

И то, и другое. С одной стороны, прекрасно понимаю действенность и простоту подобного механизма коммуникации. С другой – не так много настоящих политических деятелей можно отыскать в Интернете.

Как по мне, иметь собственный сайт или блог еще не означает присутствовать в Интернете. Я лично знаю некоторых коллег-депутатов, которые даже не знают паролей от собственных страниц.


Львов-Донецк: разница в 50 копеек! (репортаж)
amcternopil
Originally posted by don_shakhter at Львов-Донецк: разница в 50 копеек! (репортаж)
Побывал во Львове. Ниже можете почитать, все что я о нем думаю.


Отут заритий Львів )Звіти про використання бюджетних коштів повинні бути публічними #ternopil #te_ngo
amcternopil
6 грудня у приміщенні Тернопільського прес-клубу відбулась прес-конференція присвячена презентації проекту "Розробка та впровадження положення про порядок публічного звітування головних розпорядників коштів Тернопільського обласного бюджету".
Участь у прес-конференції взяли керівник проекту Володимир Ханас (Творче молодіжне об’єднання «Нівроку») та депутат Тернопільської обласної ради. С. Барна.
В. Ханас розкрив актуальність реалізації цього проекту. Однією з найбільш серйозних проблем у сфері місцевих бюджетів була і залишається їхня закритість перед громадою. Влада на усіх рівнях неохоче ділиться будь якою інформацією стосовно бюджету, хоча саме ефективне використання коштів та публічність заходів є свідченням ефективності управління. Заходів для громади, де б людям у доступній формі було роз’яснено, на що і як витрачають кошти бюджету їхньої територіальної громади, практично не проводиться. Усе обмежується, зазвичай, публікацією загальних бюджетних показників. При цьому основні дійові особи – головні розпорядники коштів, залишаються в тіні і часто не звітують не те що перед громадою, а й, навіть, перед депутатами.
Вивчивши проблему на рівні області, експерти ТМО «Нівроку» дійшли висновку, що доцільно розробити та впровадити положення про публічне звітування головних розпорядників коштів обласного бюджету, яке б зобов’язувало головних розпорядників звітувати перед депутатами та перед місцевою громадою, визначало порядок цього звітування та передбачало обов’язкове надання суспільно важливої інформації про видатки бюджету для територіальної громади. Крім того активісти ТМО «Нівроку» планують провести просвітницьку роботу серед депутатів місцевих рад для підвищення їхньої компетенції в даній сфері.
Також варто зазначити, що презентований на прес-конференції проект є своєрідним продовженням раніше реалізованих ТМО «Нівроку», за підтримки МФ «Відродження» проектів «Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади Тернопільської області в сфері місцевих бюджетів» та «Залучення громадян до формування та контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області».
С. Барна зазначив, що найкращий моніторинг бюджету це публічність. Також він зауважив, що бюджетний процес повинен включати спочатку огляд бюджету, потім бюджетні слухання та сесію обласної ради.

Захід відбувся у рамках проекту: «Розробка та впровадження положення про порядок публічного звітування головних розпорядників коштів Тернопільського обласного бюджету» Міжнародного фонду «Відродження».
Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».

Що ви оберете за результатами 1 дня Школи?
amcternopil
Originally posted by medianext_ua at Що ви оберете за результатами 1 дня Школи?


Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Василь Симоненко. 1962 рік


Твіттербаркемп TwiTerEvent відбудеться 22-23 січня у Тернополі #ternopil #TwiTerEvent
amcternopil
Програма Твітеревенту передбачає обговорення актуальних питань розвитку соціальних мереж у секціях: Твіттер та НУО, Твіттер та журналісти, Твіттер та туризм, Твіттер та влада 2.0.
Учасники зможуть відвідати також Тернопільський музей політв’язнів та репресованих. Передбачена також мандрівка Тернопільщиною та фото сесія. Тернополя та гостей міста очікують сюрпризи та вечірка "Колискова від Кози".
Деталізація програми #TwiTerEvent у триватиме до 23г-59хв 31 грудня 2010 року, відповідно до пропозицій учасників баркемпу.
Офіційний блог http://twiterevent.blogspot.com/


Інформаційна підтримка : 20 хвилин, twitter.in.ua

Положення про порядок публічного звітування розпорядників коштів #ternopil #irf_ua
amcternopil
06 грудня 2010р. об 11.00 годині у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької) відбудеться прес-конференція із презентацією проекту ТМО «Нівроку» «Розробка та впровадження положення про порядок публічного звітування головних розпорядників коштів Тернопільського обласного бюджету».

Керівник проекту Володимир Ханас розповість про суть, мету проекту, розкриє проблематику та сфери діяльності проекту. До участі в прес-конференції запрошено депутатів Тернопільської обласної ради, експертів.

Тел. для довідок: 096 210-40-76 067-960-48-72 Захід відбудеться у рамках проекту: «Розробка та впровадження положення про порядок публічного звітування головних розпорядників коштів Тернопільського обласного бюджету» Міжнародного фонду «Відродження».

У Тернополі встановлено дні прийому депутатами виборців #ternopil
amcternopil
Встановити дні прийому депутатами міської ради виборців у середу та п’ятницю – таке рішення прийняли міські обранці на сесії 4 грудня. Згідно з рішенням, у ці дні з 17.00 до 19.00 депутати прийматимуть громадян у приміщенні міської ради.
Також передбачено проведення прийому виборців депутатами-мажоритарниками безпосередньо на їх виборчих округах чи за місцем роботи.

Боротьба з «секретністю» місцевих бюджетів триває
amcternopil
Справа про вільний доступ до інформації про використання місцевих бюджетів виходить на новий рівень — розгляду в апеляційному суді.

20 грудня 2010 року о 09.30 год. у Львівському апеляційному суді відбудеться судове засідання з розгляду апеляційної скарги про неправомірні дії Голови Теребовлянської міської ради І. Шабата. Розгляд справи відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Саксаганського, 13 у Залі судових засідань №1.

Тернопільська організація «Адаптаційний чоловічий центр» оскаржуватиме рішення Теребовлянського районного суду Тернопільської області від 9 липня 2010 року у справі про неправомірні дії Голови Теребовлянської міської ради І. Шабата.

Нагадаємо, що теребовлянський міський голова у відповідь на запит про статті витрат місцевого бюджету відповів, що інформація про використання бюджету міською радою є конфіденційною інформацією та може бути надана лише на вимогу суду.

«Адаптаційний чоловічий центр» продовжуватиме боротьбу в суді до моменту визнання відкритого та вільного доступу про виконання бюджетів місцевою владою.

Запит щодо використання місцевого бюджету у Теребовлі було надіслано в рамках виконання проекту «Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади в сфері місцевих бюджетів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
http://maidanua.org/static/narnewslviv/1291387704.html

7 грудня проводимо семінар "Соціальні медіа для адвокасі свободи слова в Україні"
amcternopil
Originally posted by medianext_ua at 7 грудня проводимо семінар "Соціальні медіа для адвокасі свободи слова в Україні"
Запрошуємо медіанекстерів на семінар з адвокасі за участі британських і українських експертів. Усього у семінарі візьмуть участь 20 учасників. 

Українськими експертами бачимо й наших учасників, які використовували нові медіа для громадських кампаній (приклади - #elect_ua, #kat_ua etc).  Паралельно з семінаром триватиме Зимова школа MediaNext, відповідно познайомимо учасників.

Цілі семінару – 1) презентувати успішні кампанії застосування соціальних медіа для адвокасі у світі і Україні, 2) проаналізувати можливості інструментів Інтернету для проведення громадських кампаній, 3) розробити стратегію для реалізації онлайн-кампаній адвокасі свободи слова в Україні.

Детальна програма: http://j.mp/agenda_Dec7

Онлайн-реєстрація: http://j.mp/regisrt_Dec7


Організатори:
?

Log in

No account? Create an account